کلینیک لی‌لی رز طزری

واکسیناسیون

واکسیناسیون

واکسیناسیون یک جنبه حیاتی از سلامت عمومی است که به جلوگیری از گسترش بیماری های خطرناک و محافظت از افراد در برابر خطرات بالقوه سلامت کمک می کند. کلینیک طزری تزریقات و خدمات مربوط به واکسن های کزاز،  HPV، هپاتیت و همچنین آنفولانزا را ارائه می دهد که در ادامه به آن می پردازیم.

واکسن کزاز

کزاز یک عفونت باکتریایی بالقوه تهدید کننده زندگی است که بر سیستم عصبی تأثیر می گذارد. کزاز می تواند باعث اسپاسم شدید عضلانی، مشکل در تنفس و حتی مرگ شود. بهترین راه برای پیشگیری از کزاز، تزریق واکسن کزاز است. 

واکسن HPV

واکسن HPV یکی از واکسن های حیاتی دیگر است که می تواند از چندین نوع سرطان پیشگیری کند. HPV یک ویروس رایج است که می تواند باعث سرطان دهانه رحم، واژن، آلت تناسلی، مقعد و گلو شود.

واکسن هپاتیت

هپاتیت یک عفونت ویروسی است که بر کبد تأثیر می گذارد و می تواند باعث آسیب جدی کبد یا حتی نارسایی کبد شود. سه نوع هپاتیت وجود دارد. هر سه نوع آن دارای واکسن هایی برای پیشگیری هستند.

واکسن آنفولانزا

آنفولانزا یک بیماری تنفسی بسیار مسری است که می تواند علائم خفیف تا شدید ایجاد کند و حتی منجر به بستری شدن در بیمارستان یا مرگ شود. تزریق سالانه واکسن آنفولانزا بهترین راه برای پیشگیری از آن می باشد.

وقت ملاقات رزرو کنید!

به راحتی و با کمترین زمان ممکن وقت ملاقات خود را رزرو کنید.