کلینیک لی‌لی رز طزری

درباره ما

درباره لی لی رز طزری

لی لی رز طزری تحصیل کرده رشته مامایی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار که در سال 1389 فارغ التحصیل شد. از همان ابتدا به دلیل علاقه ویژه‌ای که به این کار داشت کار تخصصی خود را آغاز کرد و اکنون بیش از 12 سال سابقه کار بیمارستانی را دارد که در حال حاضر مطب شخصی خانم طزری با مسئول فنی دکتر مظفری در شرق تهران، محدود تهرانپارس می‌باشد. برای مشاوره تلفنی و یا حضوری کافیست با شماره تماس مطب ارتباط برقرار کنید و یک قرار ملاقات تنظیم کنید. 

لی لی رز طزری بدون شک یکی از بهترین های حوزه کاری خود به حساب می‌آید، علاوه بر فعالیت های بین المللی و همراهی دلسوزانه مادران، فضایی را جهت ورزش های بارداری برای بیماران خود در نظر گرفته است که این کار محبوبیت زیادی بین مادران جوان این نسل دارد.

درباره کلینیک

Image

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد، تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی، و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد، در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها، و شرایط سخت تایپ به پایان رسد و زمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی، و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

تصاویر کلینیک