کلینیک لی‌لی رز طزری

بارداری

بارداری

بارداری برای زنان سفری زیبا و متحول کننده است، اما مجموعه ای از چالش های خاص خود را نیز به همراه دارد. همانطور که بدن یک زن تغییر می کند و برای سازگاری با زندگی جدید سازگار می شود، برای او مهم است که هم از نظر جسمی و هم از نظر روحی از خود مراقبت کند. کلینیک طزری با ارائه طیف وسیعی از خدمات برای حمایت از زنان در این دوران، با آنها همراه می شود. در ادامه به خدمات ارائه شده توسط این کلینیک در رابطه با بارداری اشاره می کنیم.

چکاپ های قبل بارداری

مراقبت های دوران بارداری

انجام ورزش های دوران بارداری و پس از زایمان زیر نظر مربی فدراسیون

آموزش ورزش های بدنسازی در آب زیر نظر مربی فدراسیون

آموزش شیردهی

آموزش ماساژ نوزاد

برگزاری کلاس های آمادگی دوران بارداری و انجام زایمان فیزیولوژیک

مامای همراه

انجام تست NST (چکاپ ضربان قلب جنیننسبت به حرکات جنین)

چکاپ های قبل از بارداری

یکی از اولین گام ها برای آمادگی برای بارداری، معاینات قبل از بارداری است. این معاینات می تواند به شناسایی هر گونه مسائل بهداشتی زمینه ای که ممکن است بر بارداری تأثیر بگذارد کمک کند و به زنان این امکان را می دهد که از قبل به آنها رسیدگی کنند. 

مراقبت های دوران بارداری

هنگامی که بارداری تایید شد، برای زنان بسیار مهم است که مراقبت های بارداری مناسب را دریافت کنند. این مراقب ها شامل معاینات منظم با یک متخصص، و همچنین ویتامین ها و مکمل های دوران بارداری برای حمایت از رشد و تکامل کودک است.

انجام ورزش های دوران بارداری  و پس از زایمان زیر نظر مربی فدراسیون

در کلینیک دکتر طزری علاوه بر مراقبت های دوران بارداری، ورزش های تخصصی نیز برای زنان باردار ارائه می شود. این تمرینات برای کمک به زنان برای حفظ آمادگی جسمانی و آماده سازی بدن خود برای زایمان و زایمان طراحی شده است. پس از زایمان، این کلینیک ها تمرینات پس از زایمان را نیز برای کمک به زنان برای بازیابی قدرت و انرژی ارائه می دهند. این ورزش ها زیر نظر مربی فدراسیون صورت می گیرد که می تواند بسیار کمک کننده باشد.

آموزش شیردهی

آموزش شیردهی یکی دیگر از خدمات مهم کلینیک دکتر طزری است. شیر مادر بهترین منبع تغذیه برای نوزادان است و برای مادران ضروری است که نحوه تغذیه صحیح فرزند با شیر مادر را بیاموزند.

آموزش ماساژ نوزاد

این کلاس‌ها به مادران آموزش می‌دهند که چگونه به طور ایمن و مؤثر نوزادان خود را ماساژ دهند و فرصتی فوق‌العاده برای پیوند و آرامش ایجاد کنند.  .

وقت ملاقات رزرو کنید!

به راحتی و با کمترین زمان ممکن وقت ملاقات خود را رزرو کنید.